Військовий стан заради прибутків Ахметова і Порошенка

  17 Березня, 2017 14:00
  Три роки Порошенко і Ахметов наживались на різниці між ціною добутого на Донбасі вугілля і тією ціною, яку сплачує населення за «Роттердам+»

  Це надприбутки, мільярди доларів. І це влаштовувало всіх, з ким ділилися – МВС, генпрокурора, СБУ, депутатів коаліції. Всі на це закривали очі, спокійно кладучи гроші в свої кишені. Населенню піднімали тарифи, а Порошенко ставав ще багатшим.

  Блокада, яку влаштували ветерани АТО, змусила верховного Баригу приймати рішення, як врятувати свій спільний бізнес з Ахметовим. Крім того, населенню ставало все очевидніше, що його дурять захмарними тарифами. А це вже стало небезпечно для влади крадіїв. Тому було прийнято рішення очолити блокаду і потім по-тихому її злити. Точніше не злити, а прибрати усіх зайвих (ветеранів АТО, депутатів і журналістів) і під виглядом повної блокади продовжити торгувати з російськими окупантами.

  Але виникла проблема, що потрібно пояснити суспільству такий різкий поворот політики АП. І для цього адміністрація президента включила на повну потужність всю свою пропагандистську машину. Скуплені оптом і в роздріб експерти, політологи та лідери думок наввипередки почали пояснювати, чому ще вчора блокада – це було погано, а сьогодні – це добре і перемога президента.

  Тепер ці продажні експерти розказують, що добровольці, які й почали блокаду, тепер поза законом. Це справа тільки для СБУ і поліції. Тобто суспільство втратить контроль над цим процесом. До зони розмежування перестануть пускати активістів, депутатів і журналістів. Все, що там буде робитися, стане державною таємницею. Кожного, хто захоче потрапити за блок-пост, чекатиме кримінальне покарання. Бо гроші люблять тишу. Тепер торгувати з окупантами будуть без зайвих очей.

  Охороняти торгівлю Порошенка з окупантами буде Нацгвардія. Для цього на окремих територіях навіть введуть військовий стан. Все заради прибутків Ахметова і Порошенка. Днями і ночами озброєна поліція і Нацгвардія будуть слідкувати за тим, щоб про цю торгівлю ніхто не дізнався. А всіх свідків будуть просто фізично знищувати, там же, в зоні АТО. Як пишуть експерти з Банкової, «тільки влада має право на реалізацію силових заходів». І влада ці силові заходи до своїх громадян буде застосовувати.

  Ще експерти намагаються запевнити суспільство, що торгуючи з окупантами, Україна вивозить свої стратегічні активи на контрольовану територію. Пробачте, вона не вивозить активи безкоштовно. Українська влада купує сировину у окупантів. Фактично з відома президента влада фінансує російських терористів, перераховує мільйони в бюджет терористичних організацій ДНР і ЛНР.

  Торгівлю з терористами влада називає «прихованим резервом для економічного зростання». Яке зростання? Економіка країни занепадає, підприємства закриваються, виробництво скорочується, люди втрачають роботу і надію на щось краще. Населення стрімко біднішає. Єдине, що зростає, це прибутки Порошенка і його оточення.

  Тож слід називати це прихованим резервом для зростання багатства Порошенка і Ахметова. І тепер воно буде ще більш прихованішим. Його охоронятиме Нацгвардія.

  Оригінал тексту

  Теги : МВС СБУ Нацгвардія Порошенко Рінат Ахметов Адміністрація Президента блокада блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів