Українські політики і чиновники вміють тільки красти

  1 Листопада, 2016 12:46
  Мільярдні статки депутатів і чиновників – це результат корупції та грабунку України, а не успішного бізнесу

  Цікаво виходить з деклараціями чиновників і депутатів. Багато з них мали успішний бізнес, заробляли великі гроші, але залишили свій бізнес і пішли на державну службу, на дуже маленькі зарплати, порівняно з їхніми доходами. Але це лише легенда, ніби вони досягли успіху в бізнесі. Правда зовсім інша. Вони не були здатні заробити в бізнесі на добре життя і бути успішними. Тому обрали шлях швидкого збагачення – потрапити у владу (законодавчу чи виконавчу) і просто брати хабарі, займатись криміналом, прикриваючись мандатом, який їм дала держава.

  Ось це правда, яку неможливо заперечити. Якби успішні бізнесмени прийшли до влади, то й країна була б успішною. Ті ж, хто керує країною сьогодні, не здатні ні на що, крім корупції, дерибану бюджету, кримінальних злочинів. Вони йшли у владу, тому що в бізнесі їм і не снилося заробити такі гроші. Тому що вони бездарні, тупі й примітивні. Мета їхнього життя – збагачення будь-якими шляхами.

  Більшість тих, хто сьогодні у владі, – це люди, які свого часу були помічниками чиновників, депутатів, одним словом прислуговували своїм годувальникам. Вони робили різну брудну роботу для своїх покровителів: від прибирання в будинку і винесення сміття до отримання та передачі хабарів. Більш розумні писали своїм тупим годувальникам промови. Більш освічені брали участь у написанні постанов, рішень і законів. Всі вони тихо чекали свого зіркового часу, коли з барського плеча депутата отримають якусь хлібну посаду і можливість вже самим брати хабарі та красти з бюджету.

  І таких людей сьогодні при владі дуже багато. Це можна відслідкувати, якщо прочитати їхні біографії. І ви переконаєтесь, що написане мною – правда. Окрема історія, це вислови депутатів про збільшення депутатської зарплати. Якщо послухати цих негідників, то складається таке враження, ніби вони послані Богом до Верховної Ради. І вони ніяк не можуть позбутись важкого тягаря депутатства, адже не можуть сперечатись з Богом.

  Це просто жахливо, які цинічні негідники пройшли в Раду. В народі кажуть – як їх земля носить? Я ще раз нагадаю, що всі вони – це викидні революції. Я не можу назвати її «революцією гідності», тому що вона наплодила стільки негідників. За 25 років незалежності України ці негідники розмножуються в геометричній прогресії. Їх більшає з такою швидкістю, як нічого іншого в нашій країні. А з ними разом в Україні все більше зубожіння і вимирання українців.

  Лідерами-негідниками в Раді, звісно, є так званий «Народний фронт». Це шайка уродів, з довідками про психічні хвороби (і без них – з тієї причини, що вчасно не звернулись то психіатра). Якби українські психіатри були більш сумлінними, то більшість з цієї фракції мала б не лише довідки, а й заборону працювати на відповідальних посадах, тим більше у парламенті.

  Таких буйно схиблених, як у «Народному фронті», немає в жодній фракції. Трохи менше їх у Блоці Панамських Патріотів. Але про них трохи пізніше. Там є більш-менш нормальні люди. А от у «Народному фронті», починаючи з голови ВР і закінчуючи такими кадрами як Чорновол і Тетерук.

  Останній дійшов до того, що порівняв себе з двірником. Хоча йому далеко до двірника. Двірник кожного дня сумлінно виконує свою роботу і прибирає вулиці. А такі, як Тетерук, лише гадять всюди, в тому числі й на телебаченні, намагаючись своїми висловами принизити людей, які тяжко працюють і отримують мізер за свою працю.

  Якщо уважно вивчити списки українських депутатів і чиновників, то там цілі корупційні династії. І попри невисокі офіційні зарплати та зміну влади вони тримаються своїх місць, як «вош кожуха» та декларують надзвичайно великі активи.

  Звідси лише один висновок – ці люди безбожно обкрадають Україну, не звертаючи уваги на війну та інші проблеми в державі. І якщо хтось вірить, що в деклараціях, які вони зараз подали, правда – він глибоко помиляється.

  Наведу приклад людини, яка очолює всі рейдерські схеми в Україні та причетна до багатьох інших злочинів, які зараз відбуваються в країні, – міністр юстиції Павло Петренко. Він разом зі своїм колишнім замом Ігорем Бондарчуком, якого влаштував головним архіваріусом України, за 2015-2016 роки шляхом підробки документів про спадщину отримали від американського уряду понад 50 млн доларів.

  Тобто ця величезна сума грошей була фактично вкрадена шляхом фальсифікації документів. При цьому Петренко задекларував лише 1,7 млн доларів. Ось так вони крадуть і заповнюють декларації, в яких вказують свої доходи.

  У мене для всіх депутатів і чиновників є тільки одна порада. Якщо ви вважаєте себе самодостатніми людьми і вам важко працювати на зарплату, яку вам платить народ України, – повертайтесь на свою минулу роботу. Працюйте на благо України там, де ви працювали раніше, створюйте нові підприємства, робочі місця, збільшуйте дохід бюджету. Покажіть нам на своєму прикладі, як треба працювати. А писати закони дайте освіченим, молодим спеціалістам, вченим, яким ви сьогодні нічого не платите і змушуєте залишати науку. Ви змушуєте їх кидати суспільно важливу працю і займатись чимось іншим, щоб прогодувати себе і свою родину.

  Я не говорю про тих викладачів, які добре себе почувають, беручи хабарі, або про тих, хто за гроші купив собі науковий ступінь. Ці жодним чином не бідакують. Вони, як і політики, вижимають останнє з й так невеличких бюджетів на науку і освіту. Я говорю про справжніх науковців, які ледве зводять кінці з кінцями. Нешановні депутати ВР, поміняйтесь з цими людьми місцями, дайте їм можливість щось зробити для країни. Спробуйте – може в них вийде краще.

  А ви тим часом вкладайте в економіку України те, що награбували за час перебування в Раді. Тоді нам не прийдеться їздити по цілому світу і просити гроші, як це роблять ваш президент і прем’єр. Я кажу «ваш» тому, що він ваш і разом з вами нищить все. Очевидно, з наміром, аби залишився один «Рошен». Як у приказці: після нас хоч «Рошен». Це все, що ви залишите після себе.

  Так що, пани депутати, вкладайте все вкрадене в економіку України, і ми виберемось з боргів та ще й самі зможемо трошки позичити МВФ.

  Інакше вас силою змусять звільнити свої насиджені місця, разом з так званим президентом і прем’єром. Я маю надію, що люди, які прийдуть вам на зміну, зроблять те, що ви навіть не обіцяли. Ви ж не можете нічого іншого, ніж красти все, що погано лежить.

  Нові люди в оновленій владі відмовляться від міжнародних кредитів, які ви понабирали. Це ваші кредити – ви не радились з людьми, коли їх брали. Зроблять так, як зробили в Ісландії у 2009 році. Провели референдум і носій влади – народ Ісландії сказав, що він нічого не брав у міжнародних організацій і нічого не буде віддавати. А брав уряд, а тому уряд нехай і віддає. На цьому крапка. І країна подолала кризу, звільнила недолугих чиновників і далі успішно розвивається.

  У нас буде майже так само. Після референдуму люди скажуть усім міжнародним структурам, що нічого віддавати не будуть, бо народ України нічого в них не брав, а брали чиновники. Саме політики і чиновники вкрали ці гроші й тримають їх у ваших закордонних банках. Ви можете всі ці гроші у них забрати і покрити всі свої витрати, а решту поверніть українцям, щоб країна могла швидше вийти з кризи.

  Ось так буде після того, як дуже скоро владу в Україні буде змінено. І не треба чекати, тому що негідники при владі кожного дня нас обкрадають і стають сильнішими для захисту себе від народу.

  А зараз, вже традиційно, перелічу головних ворогів України і українського народу: Порошенко, Яценюк, Турчинов, Парубій, Аваков, Гройсман, Пашинський, Петренко, Гонтарева, Гелетей, Полторак, Грицак, Кубів та інші дрібніші чиновники.

  Я роблю цей перелік майже щоразу, аби ви не забували з чиєї вини наша країна є найбіднішою в Європі та однією з найбідніших у світі. Ми повинні постійно про це пам’ятати, а особливо під час виборів.

  Далі буде… 

  Теги : Гройсман корупція Верховна Рада Арсен Аваков МВФ Павло Петренко декларація Арсеній Яценюк Полторак сергій пашинський Олександр Турчинов гонтарева Петро Порошенко Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів