Україні шкодять не геї, а моральні підараси

  22 Червня, 2017 09:18
  Захід фінансує в Україні багато програм, в тому числі грошима геїв. А ви раз на рік не даєте їм можливості пройти по місту?

  Вчора я побував на одному ток-шоу, не хочу називати якому, тому що з повагою відношусь до людини, яка його робить. Вирішив написати кілька слів на незвичну для мене тему – про фізіологічних геїв і моральних підарасів.

  Повернусь трошки в історію, коли на початку 90-х років тема фізіологічних геїв ще не була такою популярною у світі, якою вона є зараз. Тоді мені довелось вперше поспілкуватися з людьми, які були геями і цього не приховували.

  Одного разу, прогулюючись по Манхеттену, в кінці робочого дня зайшов в офіс до своєї дружини, щоб разом іти додому. В цей момент в холі офісу моя дружина спілкувалась з своїми колегами. Я підійшов до них, привітався. Дружина мене представила їм як свого чоловіка. Ми ще поспілкувались хвилин десять, після цього попрощались з ними і пішли додому.

  По дорозі додому вона мене запитала, яке враження на мене справили ці двоє чоловіків, знаючи моє ставлення саме до геїв. Я відповів, що вони приємні, виховані мають гарну мову (а для США це важливо – по мові зразу можна зрозуміти, що людина отримала досить добру освіту). Також вони були зі смаком одягнуті в дорогий одяг. Коли я все це сказав, моя дружина каже мені: «А ти знаєш, що вони обоє геї?». Для мене це був майже шок. Моя дружина почула від мене кілька слів, які ми, вихідці із СРСР, вживаємо в таких випадках. А далі вона розповіла багато цікавого про їхніх батьків, родини і т.д.

  Вони вихідці з гарних сімей, їхні родичі – лікарі, науковці, політики. Моя дружина пояснила мені, що якщо я хочу жити в Америці і бути частиною цього суспільства, я повинен сприймати геїв абсолютно нормально і толерантно, що це є частиною вільного світу. І нікого не цікавить чуже приватне життя, якщо в цьому немає чогось протизаконного.

  Скажу чесно, мені перший час було важко все це зрозуміти, але поступово звик.

  Коли на початку двохтисячних я приїхав в Україну, то дуже швидко відчув різницю між геями фізіологічними і моральними підарасами. І на жаль, можу сказати, що незрівнянно позитивну оцінку отримують геї, а не моральні підараси, які в Україні зустрічаються на кожному кроці. Починаючи від ментів, прокурорів, суддів, урядовців, депутатів, політиків і закінчуючи президентами. Хочу зразу сказати, що це відноситься не до всіх. Всюди зустрічаються нормальні люди, але їх така маленька кількість, що оця маса моральних підарасів їх так накрила, що нормальних людей і не видно.

  Якщо ви по наростаючій будете іти на вищі щаблі української влади, то там їхня кількість збільшується в геометричній прогресії, і це дуже страшно, тому що у них немає нічого святого.

  В Україні завжди люблять мати щось своє, таке, якого немає ні в кого в світі. Але це своє завжди чомусь щось негативне. Дуже часто у нас трапляється гібрид фізіологічних і моральних підарасів. Найчастіше в цих випадках страждає саме моральний бік. Це якийсь український винахід. Я особисто маю нещастя знати кількох таких, і це якраз є саме дно деградації й аморальності.

  Шановні, а чи знаєте ви, що геї – це велика частина американського, європейського і світового суспільства, до якого Україна мінімум кілька разів в день звертається про допомогу і підтримку?

  Америка і Європа вам дає матеріальну допомогу, яку беруть з податків, які платять американські і європейські геї. І як ви можете брати ці гроші і користуватись ними, якщо заперечуєте право на існування цих людей?

  Українські керівники різних рівнів вже порозбивали всі закордонні пороги, просячи гроші, безвіз і т.д. А чи знаєте ви, що як в американському, так і в європейському уряді дуже багато геїв? І для них такі стосунки – це норма. Тому що вони живуть у вільному світі, а у вільному світі можна все, що не забороняє закон.

  А в Україні виходить так, що гроші, які ви берете, – це нормально, але в Україні ви не хочете тих, хто вам ці гроші дає. Скажіть, хіба це не виглядає як моральна педерастія?

  Захід фінансує в Україні багато програм, в тому числі грошима геїв. А ви раз на рік не даєте їм можливості пройти по місту?

  Я також вважаю, що гей-паради – це неправильно. Не треба виставляти свої якісь достоїнства або недоліки. Мене зовсім не цікавить, хто що робить у себе в спальні. Можна взагалі заборонити в Україні ці паради. Але коли кожний день всі ваші українські чиновники волають про допомогу від тих же геїв (західного вільного світу), а потім їх б'ють  – це ненормально.

  Нічого не просіть у США та ЄС і тоді будете мати хоч якесь право захищати свої принципи. А так виходить, де починаються гроші, там закінчуються принципи. Вам не здається це аморальним?

  І ще коротко трохи історії.

  Все вище керівництво України одностайно підтримувало Хіларі Клінтон в президенти США. А чи знаєте ви, що найбільшу свободу геям Америки дав саме президент Клінтон? Він їм дозволив служити в армії, він їм дозволив одностатеві шлюби і дав усі свободи. І саме з подачі США для геїв усього світу почалась абсолютна свобода.

  Шановні моралісти, ви хочете змінити щось у світі? Змініть спочатку щось у себе вдома. Перестаньте просити гроші в кожному світовому кутку, де б ви не з’явились.

  Я знаю, зараз знайдуться такі, які будуть казати, що гроші вони не беруть. А ці гроші бере керівництво держави. Але це керівництво вашої держави, ви його обирали, і у світі знають його, а воно представляє кожного із вас. І знаєте, як у світі називають ваше керівництво? Beggars – попрошайки! Попрошайки і злодії, просять і крадуть, крадуть і просять.

  Ось вони, злочинці при владі: Порошенко, Гройсман, Турчинов, Парубій, Аваков, Петренко, Луценко, Грицак, Яценюк, Гонтарєва, Пашинський, весь до одного Бандитський фронт і вся фракція Блоку панамських патріотів.

  Я остаточно переконався, що шкодять Україні не біологічні геї, а моральні підараси.

  Оригінал тексту

  Теги : Гройсман США Порошенко Арсен Аваков Павло Петренко Арсеній Яценюк БПП сергій пашинський Юрій Луценко Андрій Парубій Олександр Турчинов гонтарева Народний Фронт Марш рівності гомофобія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів