Слова депутатів – лише брехня і демагогія

  9 Листопада, 2016 10:00
  Ми більше не зробимо помилки і не допустимо до влади негідників, які брешуть людям у вічі

  Дуже цікавим і водночас сумним був минулий політичний тиждень. Щурі у владній бочці з переляку за подані е-декларації несли таке, про що буде написано немало книжок з психіатрії. Напевно, головна з тих книжок матиме назву «Ідіоти, дебіли, маніяки та клептомани в українській політиці».

  Спробую зробити невеличкий аналіз переможців цих щурячих бігів. Вони так активно крадуть і брешуть, що втратили взагалі все людське, крім зовнішності, та й то не всі. Перший і ніколи не переможний в справі розкрадання країни, людина яка, на превеликий жаль, обіймає посаду президента – Петро Порошенко.

  Він за брехнею і грабунком забув задекларувати маленьку хатинку в Іспанії. Вартість хатинки, як мінімум, 10 млн євро. Просто не мав часу про неї згадати, в перерві між вішанням локшини на вуха українців і грабунком тих же українців. У цій справі він завжди буде першим. Якби існувала Нобелівська премія за найбільшу брехню і найбільші світові злочини, то він би був абсолютним переможцем.

  У цих номінація Порошенко отримував би премію щороку. Тому Нобелівський комітет і не впроваджує таких номінацій, бо переможець заздалегідь відомий. Це завжди президент Печерських пагорбів.

  Якщо згадати, то на Майдані люди не хотіли більше олігархів у владі і при цьому вибрали найстрашнішого, найбрехливішого, найжадібнішого з українських олігархів. Обрали ворога України та її народу. Найбільшого ворога з часів Сталіна, який увійде в історію, як той, хто знищив найбільше українців після Сталіна.

  Лиш спробуйте уявити, з яким темпом сьогодні гинуть і вмирають люди в нашій Батьківщині. Порошенко їде по областях України, виступає перед людьми і безкінечно бреше про якісь досягнення, яких люди не бачать, – вони лише слухають і терплять. Люди, що вам ще треба, аби зрозуміти, що він веде вас, як мовчазне стадо на бійню, і якщо ви не зупинитесь, то вам буде кінець? Часу зупинитись дуже й дуже мало, як на мене, то майже немає.

  Претендентів на друге місце у конкурсі злодіїв-ідіотів дуже багато. Але перемогу отримав незмінний радник двох президентів-кумів Ющенка і Порошенка, а тепер ще й керівник фракції «Панамських патріотів» – Ігор Гринів.  Цікавий персонаж – з огляду на його злодійську діяльність, видається, що він почав заробляти гроші, ще коли відвідував дитячий садочок. Гринів відійшов від звичайної брехні про продаж нерухомості багатих батьків-Корейків, набуту ще за часів СРСР. Просто сказав, що він 26 років у політиці, а до того часу був у бізнесі. Цікаво, в якому такому бізнесі він був у Львові у вісімдесяті роки?

  Гринів майже зробив явку з повинною, щодо раритетної книги, вкраденої з бібліотеки. Дуже злякався і потім з бігаючими очима всій країні розказував про сміття, де він її начебто знайшов разом з євреєм, який начебто подарував йому цю книгу й одразу ж виїхав до Ізраїлю.

  У вісімдесяті у Львові саме процвітав такий собі кримінальний бізнес. Євреї оформляли документи на виїзд з СРСР і пакували свої речі. Саме в тоді до них приходили молоді люди у шкіряних куртках і допомагали розпрощатися з найціннішими речами. Напевно, ізраїльськім спецслужбам варто допитати злодюжку Гриніва. Хай він розкаже, від кого саме і як отримав такий цінний подарунок.

  Коли в Гаазі буде великий судовий процес над цими діячами, зрозумілим стане багато що. Недаремно наш геніальний прокурор, так-так саме геніальний прокурор збирається їхати в Гаагу, аби домовитися про колективну добровільну явку з повинною для всіх сьогоднішніх діячів української влади.

  Минулого разу я якраз і писав про неминучий Гаазький процес над сьогоднішніми можновладцями – й вони одразу ж відправили туди посланця, аби розуміти, що саме на них чекає. Іншої причини цієї поїздки я не бачу. ГПУ вже три роки не може чітко й обґрунтовано довести вину Януковича та його людей. Тому вимушені здаватись в Гаазький суд самі. Але хочу їх дуже й дуже розчарувати – домовитись з європейською судовою системою не вийде, тому сушіть і пакуйте сухарі.

  А МЗС має передати в Нідерланди, що до них летить гроза німецьких поліцейських, тому треба посилити заходи безпеки в аеропорту. Невідомо, скільки «гроза» прийме на душу в літаку і як подіє голландський алкоголь. Тому голландцям треба бути пильними. Нам, до речі, також. Після того, як наш генпрокурор поганяє місцеву поліцію в аеропорту Нідерландів, нам вже точно не бачити безвізового режиму з ЄС і остаточної ратифікації Асоціації.

  Третє місце отримав керівник фракції партії «Сміття України – Самопоміч» Олег Березюк. Судячи з його коментарів, пан Березюк, змучений двома безсонними ночами, дуже боїться, що декларації можуть призвести до дострокових парламентських виборів за діючим наразі виборчим законом. І начебто до влади прийдуть самі лише негідники.

  Я зрозумів, що через декларації депутати не спали ночами, почали оцінювати себе адекватно і називати тими, ким вони є, – негідниками. Адже їх обирали за тим же виборчим законодавством, що діє й зараз, і за тих же умов війни на Сході. Слава Богу, що знайшовся хоч один депутат, який дав собі та своїм колегам гідну і чесну оцінку.

  Пане Березюк, я Вам щиро дякую за правду. І хочу Вас особисто від себе запевнити, що ми, люди які живуть в Україні, більше ніколи не допустимо, аби такі негідники, як Ви і Ваші колеги, мали стосунок до керівництва країною.

  Українці вже ніколи не оберуть гірших негідників, ніж ви всі, тому що гірших в Україні вже немає. Але все одно дякую Вам за чесну оцінку й мужність. Я думаю, це було підсвідоме зізнання, але все ж мужнє. Якщо будете потребувати захисту від своїх колег – звертайтесь, ми Вам допоможемо.

  Вашій партії ми, на жаль, у 2014 році дуже активно допомагали потрапити в Раду. Ми тоді зробили величезну помилку. Наш колектив дуже добре пам’ятає виступи кандидатів від Вашої партії. Ми добре пам’ятаємо виступи пані Сироїд, інквізитора-люстратора Соболєва, голови партії «Сміття України – Самопоміч» Садового, офіцера всіх збройних сил Грішина (чи краще Семенченка?).

  Ми пам’ятаємо, як вони давали клятву, що будуть відстоювати честь і гідність людей. І звісно, як завжди, вони просто брехали. А коли трудовий колектив звернувся зі своїми проблемами до пані Сироїд, то вона відповіла єдине: «Я тепер вже не в партії  «Сміття України – Самопоміч» – я тепер заступник голови Верховної Ради». Напевно, мала на увазі, що заступнику голови ВР байдужі проблеми звичайних українців, у неї є більш цікаві справи.

  А інквізитор-люстратор взагалі ніяк не відреагував на прохання людей про допомогу. І за це Вам і Вашій партії ми дякуємо. Ви відкрили нам очі на те, що реально являє собою Ваша партія. Ми більше не зробимо помилки і не будемо підтримувати негідників, які просто рвуться до влади і великих грошей. Не будемо підтримувати тих, хто банально й цинічно бреше людям просто в очі.

  А Вам порада від нас. Не загаджуйте Україну своїм сміттям, як Ви загадили Верховну Раду такими як Гопко, Пташник, Сироїд, Соболєв, Грішин-Семенченко, Єднак, Кишкар. Зробіть хоч одну добру справу і приберіть сміття, яке Ви розкидали по всій Україні. І нарешті врятуйте від хвороб і смертей дітей з Грибовичів і навколишніх сіл. Побудуйте завод з переробки відходів, не знищуйте екологію України. Ви ж лікар, Ви знаєте яке небезпечне це сміття.

  І щоб зберегти ті крихти поваги й довіри до Вашої партії, які ще залишились у людей, підтримайте вимогу позачергових виборів до Верховної Ради. Допоможіть врятувати країну і людей. Ще рік тому (до перейменування партії з «Самопомочі» на «Сміття України») Ви самі вимагали дострокових виборів ВР. А тепер злякались.

  Я розумію, що «Сміття України» звучить не так красиво, як «Самопоміч». Вам буде дуже тяжко знову пройти до корита, але підтримавши дострокові вибори, Ви зробите велику справу для майбутнього нашої країни. Заздалегідь дякую Вам і за цей мужній крок.

  Ще коротенько хочу сказати про переможця номінації «дурепа ВР» – це пані Кужель, яка задекларувала сумку HERMES, вартістю приблизно 100 тис. євро. І пані Кужель цього разу не збрехала. Справді, такі сумки коштують від 90 до 150 тис. євро. Їх виробляє одна з найдорожчих французьких фірм. Ці сумки виготовляють зі шкіри крокодила, а вся фурнітура на них з білого або жовтого золота, а також ці сумки оздоблені діамантами. І саме це правда. Але Кужель збрехала, що цю сумку їй подарувала «банкірша з України, яка зараз живе в Австрії». Хто…?

  У наших депутатів криза жанру. Грініву єврей подарував коштовну книгу і дав дьору в Ізраїль. Кужель презентували дорогу сумку і терміново виїхали до Австрії... Люди, це ваші депутати, і ви маєте повне право запитати їх про все, що вас цікавить!

  А головне, після цього ганебного декларування жоден депутат не відмовився від свого мандату. Ніхто не відмовився працювати у цьому клубку злодіїв і корупціонерів. Їм страшно залишитись без корита. Отже, немає до них віри. Всі їхні слова – брехня і демагогія.

  Далі буде…

  Теги : Майдан Верховна Рада декларація Оксана Сироїд Юрій Луценко Семенченко Березюк Петро Порошенко Самопоміч андрій садовий Гопко Олександра Кужель Павло Кишкарь Ігор Гринів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів