Рейдери Житомирської кондфабрики усувають колишніх поплічників

  28 Березня, 2017 09:40
  Минуло понад два роки з того моменту, як 27 лютого 2015 року безслідно зник Олександр Петренко, який працював юристом на Житомирській кондитерській фабриці "ЖЛ"

  Жодних слідчих дій щодо його розшуку поліція не проводить. Натомість мені стали відомі багато фактів, які вказують на замовний характер зникнення Олександра і ймовірне його вбивство.

  Використовуючи можливості Фейсбуку, хочу публічно звернутись до суспільства, громадян, всіх небайдужих, допомогти нам, друзям, рідним та колегам, дізнатися про долю Олександра.

  По-перше, поясню, чому я вважаю, що в зникненні та вбивстві Олександра винен депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський.

  Є організована злочинна група, яка займається рейдерством, рекетом та захопленням чужого майна. До цієї групи входять сам депутат Пашинський, його друг і спільник по всіх злочинах Сергій Тищенко (власник АЗС «Фактор» і кишенькового банку «Фортуна-Банк»), підручний Тищенка, бандит із Коростеня Саша Кот, колишні юристи ТДВ «ЖЛ» Тетяна Етенко та Євген Дорошенко (рідна сестра дружини Пашинського та її чоловік).

  Євген Дорошенко вчився разом з Олександром Петренком на юридичному факультеті. Після закінчення вишу Дорошенко і Петренко разом працювали. Дорошенко, зі слів самого Олександра, давав йому періодично виконувати якісь завдання. Коли Дорошенко працював керівником юридичного відділу Житомирської кондфабрики, він запросив Олександра на роботу на фабрику.

  На той час люди Пашинського – Тетяна Етенко та Євген Дорошенко допомагали мені захистити фабрику від регіоналів. Оскільки на виборах я підтримав Тимошенко і не пустив Януковича на фабрику агітувати людей, після приходу Януковича до влади мені почали мстити.

  Платою за допомогу Пашинського захистити мій бізнес від регіоналів було 15% фабрики. Пашинський і Дорошенко оцінили це в 10 млн доларів. Після того, як Пашинський і Дорошенко отримали ці гроші, Олександр став не потрібен Дорошенку, і він обманом заставив його піти з фабрики.

  В той же час Дорошенко керував захопленням Коростенського щебзаводу для Тищенка і Пашинського. В ході рейдерського захоплення цього підприємства в 2013-му Олександр Петренко виконував деякі доручення, які йому давав Дорошенко. Зі слів людей, які можуть підтвердити цю інформацію, Дорошенко обіцяв Олександру великі гроші за участь в захопленні.

  Але Дорошенко так і не заплатив Петренку за допомогу в захопленні щебзаводу. В 2014-му Петренко шукав собі роботу, і я запропонував йому знову працювати у мене на фабриці.

  Олександр розповідав мені багато фактів про Дорошенка і його юристів, які займалися рейдерськими захопленнями для Пашинського та Тищенка. Після того, як Олександр знову почав працювати на фабриці, Дорошенко злякався і неодноразово дзвонив Петренку, щоб дізнатися, як і чого він пішов до мене працювати.

  Тепер я чітко розумію, що в цей же час, літо-осінь 2014, Пашинський, Тищенко і Дорошенко готувалися до захоплення моєї фабрики. Навіть маючи величезні зв’язки, Пашинський в той період не міг розпочати захоплення. Йому треба було домовитись і отримати підтримку від Авакова і Порошенка.

  Здійснити розбійний напад і бандитське захоплення фабрики, без жодного документу – це чистий кримінал. Пашинський хотів бути впевненим, що ні поліція, ні СБУ не будуть йому заважати і не заарештують 500 бандитів, яких він привезе захоплювати фабрику. Крім того, йому потрібно було втягнути в цю оборудку Авакова, потрібно було, щоб поліція також взяла участь в злочині.

  Саме тоді Петренко став небезпечним для цієї злочинної групи. Він знав, що Пашинський і спільники готують захоплення. Інформації, якою він володів, вистачило б, аби вся банда опинилась у в’язниці. Він міг поламати всі їхні плани по захопленню моєї фабрики. На той час вони ще не мали згоди на захоплення від Порошенка.

  Олександр Петренко зник 27 лютого 2015 року, за півроку до рейдерського захоплення. Я цілком точно знаю, що до його зникнення має відношення підручний Тищенка – Олександр Кот. Це бандит з Коростеня, якому Пашинський і Тищенко наказали викрасти і вбити юриста Олександра Петренка. За це йому дали частку в захопленій фабриці, а його коханку, 26-річну Тетяну Нікітіч, поставили заступником директора фабрики.

  А 30 грудня 2015 року на Житомирську кондитерську фабрику «ЖЛ» було здійснено розбійний напад. Поліція Авакова разом з бандитами Пашинського і Тищенка фізично захопила фабрику та досі утримує її.

  Організатори і учасники цього бандитського захоплення – Порошенко, міністр юстиції Петренко, Аваков, Пашинський, група на чолі з Євгеном Дорошенком (чоловіком рідної сестри дружини Пашинського).

  Вони думали, що під тиском всіх силовиків вдасться мене залякати і змусити залишити територію України і таким чином спокійно переоформити мою власність на одного із учасників цієї операції – Петра Сліпотрастовича.

  Залякати мене не вдалось. Незважаючи ні на що, я залишився в Україні, і всі їхні плани рухнули. Тепер вони шукають способи легалізувати вкрадену в мене кондитерську фабрику.

  Щоб контролювати Головне слідче управління МВС, Пашинський поставив на роботу туди Євгена Дорошенка. Тепер чоловік дружини Пашинського контролює всю фальсифікацію справ проти мене та співробітників фабрики «ЖЛ». Вони хочуть метод, як натиснути на мене, щоб я підписав документи і переоформив на них фабрику.

  Наші неодноразові звернення в ГПУ, НАБУ, СБУ, МВС по всіх справах, що я описав, а також по зникненню Олександра ігноруються.

  І це зрозуміло, тому що виконавець рейдерського захоплення фабрики «ЖЛ» Дорошенко, тепер негласно керує Головним слідчим управлінням МВС. Під його наглядом група з 35 слідчих намагається знайти хоча б щось, щоб натиснути на мене. Тільки подумайте, 35 слідчих МВС за гроші платників податків цілими днями фальшують справи, щоб відібрати у мене мою власність. Керує цим фальшуванням справ старший слідчий з особливо важливих справ Д.О. Любезніков.

  Саме це змушує мене публічно описувати все, що відбувається з Житомирською кондитерською фабрикою «ЖЛ».

  Оригінал тексту

  Теги : МВС Порошенко Арсен Аваков сергій пашинський сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ» Саша Кот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів