План Банкової "брехун-крадун" провалився

  23 Листопада, 2016 12:06
  США зараз запитають дуже серйозно, і прийдеться відповідати

  Тепер стало все на свої місця, а то одразу було важко зрозуміти, хто ж автор плану «Шатун». Як не дивно, ним виявився такий собі звичайний товстун-крадун Гринів. Це той, який розбагатів, крадучи книжки з бібліотек і, за його словами, «розгрібаючи сміття». А робота, зрозуміло, накладає відбиток на всі подальші дії, що явно показує історія зі сміттям львівського мера Садового.

  Сміття, як і план «Шатун», Вам, пане Садовий, підкинув товстун-крадун Гринів. Це напевно він, риючись у смітті, шукаючи свої статки, дійшов думки, що не даремно Садовий не будує завод з переробки сміття – напевно, щось має з того сміття. І вирішив, що треба, аби й Порох з того щось мав. Вирішив сміттям загнати Садового і його теперішню партію «Сміття України» в коаліцію, щоб нарешті вона з’явилась де-юре, а то на словах вона є і складається з шизіків, збоченців, козлів і кіз, а треба додати ще трохи сміття, щоб вже був повний набір.

  Ось чому керівник партії «Сміття України» Березюк так виступає проти виборів. План Гриніва працює – партія «Сміття України» почала співпрацювати з Панамськими патріотами і Бандитським фронтом убивць людей на Майдані. Це і є ВР на даний час.

  Але, пане Березюк, хочу трошки засмутити Вас з Вашою історією, що не можна проводити вибори за теперішнім законом. Можна, та ще й дуже успішно, поповнивши домашні запаси виборців гречкою і макаронами, яких вистачає на якийсь час, тому що всі козли і кози з ВР разом з президентом забрали у людей все.

  Підказую вихід з положення по теперішньому виборчому закону і хочу, щоб Ви розуміли – абсолютно безкоштовно. Отже, вибори треба провести негайно і мажоритарщики заплатять свої мільйони, щоб потрапити у ВР з думкою, що за час роботи у ВР перекриють витрати і ще разів у 10 більше вкрадуть. Але ні, треба одразу через кілька місяців розпустити ВР і оголосити нові вибори. На наступні вибори буде менше бажаючих іти за гроші, бо буде страшно їх втратити і не встигнути щось украсти.

  Після чергових гучних виборів ще раз розпустити ВР через кілька місяців і на третій раз прийдуть люди без грошей, а з бажанням зробити Україну сильною, квітучою і без вас, козлів і кіз, які сьогодні захопили владу в Україні. А вас усіх – на нари, щоб ви нарешті приносили користь українцям: шиючи спецодяг, рукавиці та збиваючи ящики, палети.

  Всього цього буде потрібно багато для відбудови того, що ви натворили після захоплення влади в Україні і знущаєтеся над народом, розповідаючи байки, що вас не можна переобирати, бо ви «хороші негідники», а якщо будуть перевибори, то прийдуть «погані негідники». Ви всі зараз кричите, що вибори коштують багато грошей, а я думаю, що вибори, порівняно з тим, що ви крадете, нічого не коштують.

  Я думаю, що в Україні можна проводити вибори щомісяця. І це буде коштувати менше грошей, ніж ви крадете за один день до обіду. По всіх чиновниках і депутатах це дуже добре видно – за короткий час, 2,5 роки, наїли такі рожі, що за день не обсереш, тим паче народ, якому не вистачає грошей на їжу.

  Але я не про це. Мене дуже розсмішив стратег і ідеолог плану «Шатун», товстун-крадун Гринів. Тепер ясно, як захоплювали владу в Україні. Поки люди ще були на Майдані і хотіли змін, а вбивці Парубій, Аваков, Пашинський, Петренко скоювали свої злочини, такий собі товстун-крадун Гринів писав разом з майбутнім лідером план «піздун-брехун», де казав майбутньому гаранту говорити і обіцяти все, що тільки можна придумати, і навіть фонтан в Житомирі, такий як у Вінниці.

  Як ми бачимо, план спрацював і майбутній гарант став гарантом своїй сворі шакалів. Грабувати Україну – це вже був другий етап плану зі знищення України (піздун-брехун-грабун), і тепер пішла жара по повній, ховайся хто може. Хто не встиг – піздун-грабун відповідальності не несе.

  І почали шакали грабувати все підряд, що тільки потрапляло на очі. І так протягом більше двох років, аж поки на горизонті не з’явилася партія «За життя» Рабіновича і Мураєва. Саме за добре життя цих двох персонажів. І тоді у гаранта та його зграї з`явився спонтанний план «сцикун» – так злякалися того, що Рабінович з Мураєвим заживуть краще од них, що гарант дав вказівку Петренку не реєструвати партію «Життя» Рабіновича і Мураєва.

  Алкоголік і злочинець, якому виконати злочинну кримінальну вказівку гаранта легше, ніж жити по закону, успішно справляється з завданням вже з вересня. Цей дрібний жулік Петренко уже порушив всі статті кримінального кодексу. Спеціально для нього треба нові, щоб натягувати на пожиттєве ув’язнення. Він про це добре знає і дуже спішить побудувати нову тюрму біля Києва.

  Недавно він анонсував таке будівництво, щоб йому і його друзям було комфортно відбувати термін, який вони скоро розділять між собою, як злочинне угрупування. Навіть вже мають свою Мусю-Авакова, так що, громадянине Петренко, поспішайте, а то прийдеться переїхати не в нову тюрму, а на Лук’янівку. Часу у вас дуже мало.

  А ще я чув, що Вами займається ФБР і Американська фінрозвідка за підробку документів про спадщину разом з Вашим другом Бондарчуком. А це вже серйозний кримінал, адже злочини, вчинені на території США, – це не хабарі, не рейдерство, не торгівля конфіскатом, не створення фіктивної комісії для продажу рішень, які успішно продає ще один злодій зі стажем, поки що Ваш заступник Павло Мороз.

  Але щось я відійшов від стратегії «товстуна-крадуна». Отже, після спонтанного плану «сцикун», коли люди збирались прийти під НБУ, вимагаючи свої гроші, які гарант разом з Гонтаревою у них вкрали, товстун-крадун Гринів народив план «Шатун», і тут все зашаталось.

  План почав діяти, випав сніг, Бойко побив парламентську курву Ляшка, який тепер підтвердив своєю поведінкою, як він заробив свої мільйони. Всі це знали, але мали ще хоч якусь надію що це не так, а він просто ходить по ВР і пропонує свої послуги, як путана з Окружної. І у гаранта не було варіантів, як скористатись послугою путани-Ляшка, і плата, видно, була таки добрана – великий термін і гроші вперед. І тут путана почала працювати всіма органами, які вона має.

  Було обрано ненависний гаранту об’єкт – і не тільки діючому гаранту, а й усім минулим гарантам – Юлія Тимошенко. Мені здається, що пора вже поновляти справи щодо Тимошенко, вона, як рецидивіст, вже має бути в тюрмі, а то щось при цьому гаранті вже довго гуляє на свободі і каламутить воду.

  Отримавши вказівку, шавка-путана Ляшко кинулась гризти Юлю і дуже агресивно – видно, відробляє велику кістку. Я скажу вам усім, що Юлю мені не шкода, і кожен заслуговує на те, що з ним відбувається. Ці люди, які її так цькують, ллють на неї все, що тільки їхній хворий мозок може вигадати, – це її викормиші, яких вона зробила політиками, а сама була, є і буде вічним кандидатом у президенти.

  Згадайте таких негідників, як Турчинов, Пашинський, Аваков, Яценюк, Ірка Луценко, той же Ляшко – це все птахи гнізда Тимошенко. Як кажуть в народі, що посієш, те й пожнеш. Тимошенко довго засівала політичне поле цими збоченцями і негідниками, які вбивали людей на Майдані, а сьогодні свідомо грабують Україну та знищують її народ.

  Я добре пам’ятаю, коли Мусю-Авакова мали видати з Італії в Україну, як кримінального злочинця, Тимошенко його рятувала, даючи листи, що він є членом політради «Батьківщина» і його переслідують за політичними мотивами. Також коли до неї звернулись щодо снайпера Пашинського і розповіли їй про все, вона не послухала поважну людину, а сказала: «Хто, Сергій? Та він такий хороший, найкращий менеджер!», а за кілька місяців цей негідник пішов від неї разом з Турчиновим, Яценюком, Аваковим та улюбленими килимами.

  Тому, пані Тимошенко, доведеться вислухати все, що про вас думають ті, кого ви зробили найбільшими злочинцями України, а яблуко від яблуні далеко не падає.

  Найбільшою бідою для «піздуна-грабуна» є на сьогодні президент Саакашвілі. Що з ним робити – невідомо. Я думаю, що після заяв Саакашвілі в Адміністрації Президента з’явився ще один спонтанний план товстуна-крадуна – план «Серйозний серун» – і вічне питання «що робити?». А до цього додалася ще одна проблема – новообраний Президент США Трамп не запросив великого діяча і полководця 21 століття Петю Пороха на свою інавгурацію, і це вже пахне чимось навіть більшим, ніж те, чим часто пахне від Мусі-Авакова.

  А відбулось те, що мало відбутися, – план «піздун» на міжнародному рівні провалився. Як і план «шатун» в Україні. І за увесь план «піздун» США зараз запитають дуже серйозно, і прийдеться відповідати.

  Мені здається, що в першу чергу треба змінювати стратега і відміняти всі попередні плани цього стратега, оголосити дострокові вибори в парламент. Тоді, може, щось хоч трошки зміниться, і кінець затягнеться на кілька місяців. А можливо, вдасться відсидіти до кінця терміну не в тюрмі Гааги, а в кріслі президента. А вже потім разом зі своєю шоблою – повний термін в Гаазі.

  Без дострокових виборів у парламент відсидітись на Банковій не вийде – треба починати хоч щось робити, поки Трамп офіційно не прийшов до влади. У нього сильна й принципова команда, республіканці – це не демократи. Страшно не люблять брехунів, злодіїв і корупціонерів.

  Чому я увесь час кажу про Трампа і Америку? Не тому, що вони повинні чи мають право нам тут щось диктувати. У нормальній країні – ні. А в такій, як зараз у нас, – так. Поясню чому, і це дуже просто. США через свої фонди і МВФ дають Україні гроші – це гроші американців-платників податків, і американський уряд звітує перед своїми громадянами, куди і на що вони їх витрачають.

  Тому вони мають повне право питати у наших злодіїв, що вони зробили з грошима і, відповідно, нести за них відповідальність. А відповідальність мають нести ті, хто отримував ці кошти, а це якраз шайка злодіїв на чолі з Порошенком, Гройсманом, Гонтаревою. Всі вони, коли беруть гроші, підписують договори і гарантують їх збереження та повернення. Всі учасники злочинів проти народу України тут: Порошенко, Гройсман, Турчинов, Парубій, Яценюк, Аваков, Петренко, Кубів, Гонтарева, Пашинський, Бандитський Фронт, Блок панамських патріотів.

  Далі буде…

  Теги : США Президент Саакашвілі Арсен Аваков Ляшко уряд Тимошенко сергій пашинський Юрій Луценко Євромайдан Андрій Парубій Олександр Турчинов вибори Березюк ВР андрій садовий сміття вадим рабінович Ігор Гринів мураєв ЖИТТЯ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів