Комітет національної «НЕбезпеки і НЕоборони»

  20 Сiчня, 2017 15:23
  Ще нещодавно фанати Савченко, одягнуті у футболки з її обличчям, скандували за її свободу, а сьогодні вони вирішили виключити її з комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони

  Вчора герой – сьогодні зрадник. Про Савченко трохи згодом, а сьогодні хочу поговорити про тих, хто ставить це клеймо. А судді хто?

  Розберемо поіменно склад комітету, історію їх сходження до корита та «заслуги перед Батьківщиною».

  1. Пашинський С.В. Рейдер, що відібрав не один бізнес в Україні (в тому числі і мій), брудноголовий вбивця Майдану, проштовхувач бандитських законів в інтересах своєї банди, мультимільйонер, грабіжник, стрілок, словом, потвора, на якій криміналу, як на Сіркові бліх.

  2. Семен Семенченко. Шахрай, самозванець, авантюрист. На початку подій на Донбасі спілкувався з заколотниками, а потім «чудом» опинився серед добровольчого руху. Новоявлений «герой» України, що розгулював у масці, як Бетмен, з’явився нізвідки, звати його було ніяк. Але завдяки прицілам кількох десятків замовних проплачених камер, о чудо, він знімає з себе чорну маску, і стає комбатом-героєм. «Любіть мене, бо я у військовій формі!»

  3. Андрій Білецький. Той випадок, коли біографія говорить сама за себе. З простого викладача харківського вишу до підполковника поліції і нардепа – це просто людина-талант. І все це – у 37 років. Спортсмен, що брав участь у різних заворушеннях, встиг відсидіти у місцях позбавлення волі, звільнений по амністії у 2014 році, він нарешті дібрався до омріяного корита. Такий собі спец-агент, якого взрощує Аваков. Словом, насичене життя у хлопця. Одне питання – як міг Білецький отримати спеціальне звання підполковника міліції, будучи звільненим із СІЗО по амністії? До речі, про його хобі – неонацизм, у якому його неодноразово і небезпідставно звинувачували у ЗМІ.

  4. Ярош Дмитро. Має стратегічне бачення і постійно керує в зоні бойових дій. Але хтось бачив його на засіданнях комітету? Я – ні. Тим він, мабуть, і зручний. Проте не можна бути трішки вагітним.

  5. Юлій Мамчур. При всій складності подій у Криму, він, як командир авіаційної частини, льотчик, повинен був захищати авіацію ЗСУ зброєю, а не з прапором України марширувати у напрямку “зелених чоловічків”.

  6. Іван Вінник. Ще одне дарування: зі слюсарів у нардепи. Шістка Пашинського, аферист, кидало, який заборгував перед фіз. та юрособами понад 50 мільйонів доларів. Відкриваємо Вікіпедію і у графі «сімейне положення» читаємо: ГЕРМАФРОДИТ. Думаю, цим все сказано, але від себе хочу запитати: Ваня, тобі самому від себе не бридко?

  7. Константіновський. Кримінальний авторитет з 90-х, вбивця, по якому можна знімати кіно. Продав Ролс-Ройс – пішов… у депутати!

  8. Тетерук. Це взагалі унікальний кадр з російськими зв’язками. У 1990 році вступив до Московського вищого загальновійськового командного училища імені Верховної Ради СРСР, яке закінчив у 1994 році. Але для подальшого життя він обрав Росію і не повернувся в Україну. Після училища Тетерук п'ять років служив за контрактом в російській армії. Де СБУ?

  9. Юрій Береза. З подачі Авакова створив батальйон «Днепр-1» – силову армію Коломойського. Від щирого друга Семенченко відрізняється наявністю військової освіти, проте є таким же політичним сміттям. Від простого майданівця майже нічого не залишилося: Береза пересів з 10-річного "Ланоса" в броньований джип, обзавівся 5 охоронцями і навчився за обід в ресторані легко викладати місячну зарплату бійця з очолюваного ним полку "Дніпро-1".

  10. Тимчук. Інформаційний рупор з АТО з відверто дезорієнтуючою інформацією. Західні ЗМІ неодноразово писали, що Тимчук відверто паплюжить дані про АТО, щоб створювати потрібну владі суспільну думку серед населення.

  11. Андрій Левус. З Самооборони Майдану через Парубія і Наливайченка до зама в СБУ. Приймає участь у рейдерських атаках в Одесі і по всій Україні в інтересах Авакова та Пашинського.

  12. Пастух Тарас. Мільйонер, тернопільський підприємець (пивзавод «Опілля») Продавець пива. Спеціаліст пива. Ви десь бачили, щоб перукар управляв БТР-ом? А пивовари знають у цьому толк. Нонсенс? Ні, наші реалії.

  13. Чорновол. Неврівноважена шизофренічка, помилка природи та депутатського корпусу. Шістка Пашинського. «Горе-вдова» АТО-шника – і це все, що може її пов’язувати з обороною.

  14. Льовочкін. Проросійська орієнтація, і цим все сказано. Він хоча б на засідання не ходить піаритися.

  15. Ірина Фріз. Колишній прес-секретар Порошенка. Багато розуміє в піарі, але нічого в армії.

  16. Богуслаєв. Проросійськи налаштований, їздить спокійно до РФ, де зустрічається з військовими та політиками. Його завод «Мотор-січ» здійснює ремонт російської техніки, яка потім у повній бойовій готовності постачається на Схід України вбивати наших солдат.

  17. По Савченко, як я вже говорив, трохи згодом.

  Всіх їх об’єднує одне: жодного відношення до знання військового та оборонного потенціалу України та повна байдужість до горя України, яка знаходиться у стані війни та до горя матерів, які втрачають щодня своїх синів.

  Єдина користь, яку може зробити ця комітетська шайка, – не заважати, тому що мені, особисто, огидно дивитися, як вони з «розумними» обличчями перед увімкненими камерами вдають із себе експертів воєнної сфери, про яку вони чули лише завдяки назві їхнього комітету.

  У політиці та всіх провладних органах не буває простих смертних. Жодного! Всі вони не просто так у цьому бруді. І це – катастрофа України. Але навіть якщо ці негідники потрапляють туди купуючи місця, йдучи по головам, шляхом обману, махінацій, вбивств і так далі, то чому всі до одного і кожен з них перетворюються на моральних уродів, які забули, хто їх годує?!

  Я хочу вас запитати, чи може ця шайка, що керує зараз найважливішим комітетом ВР, забезпечити громадянам Україні безпеку і оборону?

  Оригінал тексту

  Теги : Савченко Дмитро Ярош СБУ Дмитро Тимчук Льовочкін Тетяна Чорновол сергій пашинський білецький Семенченко ВР андрій левус Береза Юрій Іван Вінник Андрій Тетерук Ірина Фріз Комітет з питань національної безпеки і оборони богуслаєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів