Деканоїдзе – безпринципна людина з подвійними стандартами

  15 Червня, 2017 14:48
  Сльози семиста матерів-одиначок ляжуть тяжким прокляттям на цю брехливу потвору

  Після вчорашньої передачі на ZIK, яку веде Михайло Саакашвілі, я вирішив написати кілька слів про деяких «великих реформаторів», які брали активну участь у реформах в Україні.

  Хочу в першу чергу зауважити, що люди, які погодилися брати участь в реформах, не повинні залишати все і тікати після перших невдач. Вони повинні боротися за те, що хотіли і планували зробити. І тільки тоді, коли звільняють такого реформатора, можна собі зізнатися, що приклав максимум зусиль для того, щоб щось змінити, але мені не дали (а не після першого публічного конфлікту кинути все і поїхати з України).

  Невже, приймаючи пропозицію зайняти посаду міністра економічного розвитку, пан Абрамовічус думав, що як тільки він сяде в крісло, все піде як по маслу, і він увійде в історію, як великий реформатор? Найбільшою його заслугою, яку він вчора озвучив, було підняття керівникам держпідприємств платні до небес, і звідси його висновок, що після цього в Нафтогазі з’явились прибутки. Пане бувший реформатор, ви забули одну маленьку деталь, що в Нафтогазі з’явилися прибутки після підвищення плати за газ для населення в рази, а керівництво Нафтогазу не було готове до такого потоку грошей і не встигло розробити схеми для їх розкрадання. А зараз вони вже оговтались від такого щастя і більше прибутків не буде. Не для того вони піднімали ціни на газ.

  Як в басні Крилова – і щуку кинули у річку. Так само й тут: злодіям-чиновникам підняли зарплати до небес, щоб вони могли ще більше красти і спокійно жирувати за ці гроші, посилаючись на свої зарплати на фоні 80 відсотків бідних українців.

  Хіба це реформи? Хіба це міністр-реформатор? Для мене це людина абсолютно некомпетентна, дилетант і нарцис. Одним словом «великий пшик».

  Я хочу щоб всі, хто буде читати мій блог, не подумали, що я якимось чином підтримую бандитів, які захопили владу і зараз утримують її. Ні. Я просто констатую факти і висловлюю свої думки, а погоджуватися чи ні – ваша особиста справа.

  Злочинці при владі спеціально назбирали на закордонних смітниках таких горе-реформаторів, які нічого не розуміють в реформах, для двох речей – щоб за їх спиною можна було робити все, що вони хочуть, і друге – щоб показати людям, що західні спеціалісти ні на що не здатні і тільки наші злодії можуть щось робити.

  Хочу розповісти один випадок, який кілька років тому стався в Канаді. Коли з’явилась вакансія Голови національного банку, канадці об’явили міжнародний конкурс і взяли іноземця, який входив у п'ятірку найкращих фінансистів світу. Коли керівництво Канади запитали, чому вони взяли іноземця, а не своїх спеціалістів, відповідь була такою: спеціалісти у нас є, але ми взяли найкращого в світі. Ось так набирають спеціалістів, якщо дійсно хочуть зробити державу кращою або найкращою, як у випадку з Канадою.

  Хочу зупинитись на одній персоні із цього вчорашнього шоу – Хатії Деконаїдзе.

  Коли я пишу її ім'я – мене аж вивертає від тої брехливої, некомпетентної, безхребетної людини з подвійними стандартами, яка видає себе за великого реформатора.

  Про цю людину я не можу сказати ні одного доброго слова. І так само думають ті люди, які мали нещастя хоч якимось чином зіштовхнутися з байдужістю цієї, в першу чергу жінки, матері, а вже потім "Фунта" в ролі Голови Нацполіції України.

  Цю негідницю на все життя запам'ятає двотисячний колектив Житомирської кондитерської фабрики і найбільше – сімсот матерів-одиначок, які в один момент залишились без роботи і засобів до існування.

  Дякуючи цій горе-поліцейській, яка направила сотні своїх головорізів, щоб силою, без жодних документів, захопити і знищити одне з найкращих підприємств України, ігноруючи десятки звернень працівників, журналістів, активістів і просто небайдужих людей. Сльози цих людей ляжуть тяжким прокляттям на цю брехливу потвору, яка так себе поводила протягом всієї каденції на цій посаді.

  Все це я пишу не від себе. Це крик душі цих людей, проти яких ця потвора, використовуючи своє становище, порушуючи закон, прислужуючи бандитам з «Бандитського фронту» і Петі Безвізу, чинила злочини. Злочини проти тисяч працівників фабрики і їх сімей. А тепер вона має сміливість виходити на ТВ з промовами.

  Люди в Житомирі з нетерпінням чекають зміни влади, коли ця негідниця, як і всі інші, понесуть повну відповідальність за свої вчинки. Я хочу запевнити всіх людей, які постраждали від таких негідників, як Деконаїдзе, що я не відступлюся до того моменту, поки всі ці гади не отримають по заслугам, де б вони не були.

  Достовірність моїх слів ви можете побачити на відео, яке я долучив.

  І останнє.

  Шановний Михайло Саакашвілі, звертаюсь до Вас як до людини, яку я поважаю і яка заслуговує на повагу всіх українців. Ви сьогодні ведете боротьбу з негідниками, які обдуривши народ, захопили владу в Україні і ведуть країну разом з людьми до загибелі.

  Ви вступили з ними безкомпромісну боротьбу, і за це Вам велике дякую від нашого колективу і від мене особисто. А також Ви маєте велику підтримку від нас всіх і велике наше бажання побачити Вас на найвищій політичній орбіті України. Ми віримо, що сьогодні в Україні немає більш відданої людини для добра народу, як Ви, і ми всі віримо, що Ви зможете повести Україну правильним шляхом до зростання і великих перемог.

  Але хочу Вас попросити не псувати свій імідж таким сміттям, як Деканоїдзе, Абромавічус та іншими псевдореформаторами.

  Злочинці, які захопили владу в Україні: Порошенко, Турчинов, Аваков, Яценюк, Гройсман, Парубій, Грицак, Півторак, Луценко, Петренко, Пашинський, члени «Бандитського фронту», члени «Блоку панамських патріотів», Гонтарєва.

  Всі вони скоро отримають вирок Справедливого Народного Суду і понесуть відповідальність за всі злочини.

  Вони не втечуть, їх чекає відповідальність. ВЖЕ СКОРО.   Оригінал тексту

  Теги : Гройсман Нафтогаз МВС Порошенко Саакашвілі Арсен Аваков Арсеній Яценюк поліція сергій пашинський Юрій Луценко Олександр Турчинов гонтарева національна поліція рейдерське захоплення «ЖЛ» хатія деканоїдзе ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів