Цей режим нічого доброго для України не зробив і не зробить

  27 Жовтня, 2016 11:48
  Порошенко може легко вирішити питання зі своєю фабрикою в Росії, але не хоче

  За останній тиждень Порошенко, який, на жаль, представляє Україну, як президент (не маючи на це морального права, тому що знаходиться на посаді незаконно) об’їхав багато європейських країн, де в черговий раз випрошував гроші, безвізовий режим і продовження санкцій. У свою чергу, він давав обіцянки виконувати все, що напідписував у Мінську ще в лютому 2015-го. Але обіцянки Порошенка нічого не вартують, та й на Заході вже переконались, що він є патологічним брехуном і злодієм.

  Ви, напевно, вже забули, а дехто й не знав, що в 2015 році, пообіцявши здати Маріуполь, Порошенко закрив у цьому місті свою фабрику «Рошен», а обладнання перевіз в Росію і Вінницю. Для мене тоді стало зрозумілим, що Маріуполь ми втрачаємо. Проте виключно завдяки мужності й патріотизму жителів міста і добровольців, які не послухали наказів військових, вдалося залишити місто українським. Водночас, ми на сьогодні не знаємо, як далі будуть розвиватися події.

  Показовим є той факт, що домовленості, підписані в лютому 2015-го, не були опубліковані й тримаються в таємниці від громадян України. Цим так званий президент знову й знову порушує закон, що не дає йому права підписувати міжнародні угоди, не узгодивши їх з народом України, який сьогодні є єдиною легітимною владою.

  Але що можна говорити, якщо цьому шахраю все сходить з рук. А його поплічники підносять народу брехню Порошенка, як велику перемогу й досягнення. І цієї брехні дуже багато. Навіть не вистачає часу за всім прослідкувати. Піарщики пом’якшують цю брехню і називають обіцянками.

  Хочу зупинитись на деяких фактах, які мені здаються найбільш кричущими у поведінці громадянина Порошенка.

  Перша і найгучніша брехня – це Липецька кондитерська фабрика. Хоча це не єдине підприємство Порошенка у Росії. За моїми даними їх близько семи. Отже Липецька кондитерська фабрика працює на бюджет країни, з якою у нас йде війна, а президент України, сплачуючи податки в Росії, фактично фінансує цю війну і купує патрони, якими вбивають наших воїнів. А потім той же президент на кожному похороні або відзначенні дат загибелі наших вояків пускає сльозу і виголошує промови.

  Дехто знаходить якісь виправдання цим діям, пояснюючи, що не можна нічого змінювати, нехай так буде як є, а то Росія розпочне повномасштабну війну. Це все дурниці, вигадані людьми президента, аби хоч якось його обілити і не допустити масових протестів. Не допустити зміну цього режиму, який нічого доброго не зробив і не зробить для України. Всі ці казки для того, щоб мати ще трохи часу для грабунку України та її знищення.

  Порошенко каже, що не може продати свій російський бізнес. Насправді продати міг і може. Але не хоче і навіть ніколи про продаж не думав. Навпаки – збільшує потужність Липецької фабрики, направляючи туди додаткове обладнання. При цьому залишає більше тисячі людей в Маріуполі без роботи. Скажіть, це дійсно президент України, який дбає про свій народ? Він дбає про робочі місця для українців в такий важкий час для України і ще тяжчий для жителів Сходу? А він просто забирає в них робочі місця і створює ці робочі місця в Росії.

  На моє глибоке переконання, відносно російської фабрики Порошенка є дуже просте рішення. Воно не потребує багато зусиль. Так зробили багато іноземних підприємств, які, підтримавши санкції на прохання України, просто закрили свої виробництва в Росії, а підприємства законсервували на час дії санкцій. Таким чином, вони виконали законні вимоги своїх держав і припинили давати роботу й платити податки в Росії.

  Це зробили багато автобудівних підприємств, видобувних, тяжкої і легкої промисловості. Все це доступна інформація, яку можна знайти через інтернет. Таким чином, ми можемо бачити різницю між бізнесом, який чітко виконує рішення урядів своїх держав, і бізнесом українського президента, який сам просить, а інколи й вимагає від західних країн підтримати санкції. Я не можу навіть підібрати слів, говорячи про поведінку людини, яка порушує міжнародні санкції і головне – санкції, які ввела його країна.

  Якщо діяти суто по закону, то стосовно Порошенка повинні бути відкриті кримінальні справи, і він має бути позбавлений своєї посади за порушення законів України. За увесь час цих порушень, я жодного разу не чув, щоб українські «правдоруби» заявили про це офіційно, і було відкрито кримінальні справи.

  Пане Луценко, можливо, ви вже відкрили ці справи, але триває слідство, і ви не можете розголошувати деталі? І, напевно, СБУ також відкрило кілька справ, і ми дізнаємось про їх передачу до суду. Адже тут явно прослідковується спонсорство тероризму проти України. Я вам підкажу ще один епізод до справи: цукерки «Рошен» у великому асортименті вільно продають на території «ДНР», «ЛНР», в Криму. Це ж, як я розумію, також порушення закону?

  Я думаю, що багато людей чекає відповіді від органів, які повинні контролювати дотримання закону, замість виконувати злочинні замовлення Порошенка. Яких заходів буде вжито до громадянина Порошенка, аби нарешті зупинити систематичне порушення законів України?

  Генеральна прокуратура спробувала притягнути до відповідальності членів парламентів Франції та Італії за порушення постанови українського Кабміну право про заборону відвідувати Крим. Гроза німецьких поліцейських, а тепер ще й гроза французьких та італійських парламентарів, завів на них кримінальні справи, чим страшенно їх налякав. Да так налякав, що після цього вони відвідали Крим ще декілька раз.

  Напевно, так само сталося і з «Рошеном». Зараз продукції цієї компанії в Криму дуже багато. Але я маю надію, що Луценко з Грицаком дуже тяжко працюють, і прийде час, коли Порошенку з його «Рошеном» прийдеться зле. А поки що вони зайняті розвалом всіх справ по Януковичу і його команді. А Матіосу-тепловізору сниться всяка зрада, тепер навіть зрада Інтерполу. Однак для шизофреників це нормально.

  Якщо оцінити кадрову політику цього президента, то дурдом відпочиває. Таке враження, що всіх, кого через брак грошей випустили з дурки, підібрав Порошенко і дав їм посади. А на посади, на які не вистачило дурнів з українських лікарень, взяли з Грузії. Гія Гецадзе – заступник міністра юстиції. Деканоїдзе – Нацполіція. Це просто нещастя для країни і народу. Бідна Україна.

  Наша країна повинна пройти ще одне випробування. Вона це витримає, якщо народ зрозуміє, що помилки, які він допустив під час революції, треба виправити негайно. Україна не може чекати, доки негідники і злочинці, які прийшли до влади на емоційному та революційному підйомі, знищать народ і майбутнє.

  Хочу зауважити і акцентувати увагу всіх, що я пишу те, що бачу. І я постійно порівнюю те, що сьогодні відбувається в Україні, з життям за кордоном. Тільки для того, аби в майбутньому люди могли порівнювати і пам’ятати, що треба до всього підходити прагматично і вибирати тих людей, які прагнуть добра Україні, народу, майбутньому наших дітей. А не злодіїв і злочинців, які хочуть влади й грабують нас усіх, не звертаючи уваги на війну та смерті.

  Мародери і злочинці мають бути покарані. І вони будуть покарані, так само як колишні керівники Югославії, які пройшли через військовий трибунал Гааги. Їх треба називати постійно, щоб люди про них добре пам’ятали. Це Порошенко, Турчинов, Яценюк, Парубій, Пашинський, Аваков, Петренко, Гелетей, Гонтарева, Полторак. А також їх підручні, які виконують бандитські накази.

  Вони всі повинні відповісти перед Україною та світом за геноцид, подібний на геноцид Сталіна.

  Далі буде… 

  Теги : Порошенко Рошен Арсен Аваков Павло Петренко Арсеній Яценюк Маріуполь Степан Полторак сергій пашинський Андрій Парубій геноцид гонтарева Валерій Гелетей зрада хатія деканоїдзе Гія Гецадзе кримінальні справи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів