Варіації чесності для суспільства януковичів

  27 Липня, 2015 16:17
  Думаю, що це прекрасно, якщо на виборах у Чернігові переможе висуванець Блоку Петра Порошенка. І це добре, що саме такими методами, якими би перемагав висуванець партії регіонів, чи будь-якої партії влади

  Ілюзій не повинно бути. Треба щиросердно привітати владу з цим результатом. Тільки не кажіть, що чим гірше, тим краще – це мій підхід. Це підхід нашої влади. Таким скоро буде і її загальний результат. 

  Між іншим, на місці УКРОПу я би теж радів. Перемога за таких обставин і такими методами надійно закривала б їм виборчі перспективи. А так, хоч репутація і серйозно підпсована, але входити у майбутню виборчу кампанію в якості жертви беззаконня влади легше і краще. Я би на місці УКРОПу не судився б за результат у Чернігові, а чимдуж дистанціювався б від нього.

  Усіх нас треба привітати з висновками ЦВК і низки організацій-спостерігачів, що суттєвих порушень закону під час виборів в Чернігові зафіксовано не було. Нагадаю, що на думку Януковича, Азарова, Захарченка і іже з ними серйозних порушень з боку міліції під час Революції гідності теж не було. Трупи та понівечені серед демонстрантів були, але на цілком законних підставах.

  Аж дивно, як швидко ми перетворюємося із суспільства революціонерів та ідеалістів на суспільство януковичів. Так напевно легше жити.

  Чим відрізнятимуться прийдешні місцеві вибори від цих? Там інше завдання – легалізувати терористів Донбасу. В решті – нічим.

  Оригінал тексту

  Теги : БПП вибори партія "УКРОП" цвк Чернігів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів