Розгледіти війну після трьох років АТО

  15 Червня, 2017 11:31
  Понад три роки, щоб визнати, що формат АТО – це "не зовсім те, що потрібно"...

  Тобто ні рік тому, ні два, ні два з половиною роки тому розуміння, що антитерористичні кампанії не тривають місяцями і не є формою відповіді на зовнішню збройну агресію, в української влади не було?

  Та невже? А чому ж тоді 26 травня 2014 року Порошенко дослівно заявляв, що "АТО не може тривати місяці"? Між іншим, нинішнє відкриття Турчинова про "нові формати" Порошенко того ж таки 26 травня 2014 року повторив практично слово в слово: "Я пiдтримую її продовження, але вимагаю змiни її формату", – сказав Порошенко на брифiнгу в понедiлок, зазначивши, що АТО має бути "ефективнiшою i проведена в короткi термiни", а частини й пiдроздiли силовикiв повиннi мати краще озброєння, амунiцiю" (цитата з повідомлення ТСН).

  Тобто ще якихось три роки – і нас ощасливлять черговою вигадкою, що нам потрібно змінити в законодавстві, щоб гібридно оборонятися від гібридної війни?.. А потім ще якихось пару років – і законодавство приведуть у "відповідність до потреб протидії гібридній війні"?

  Насправді гібридною можна називати війну скільки завгодно. Але з 2014 році в Україні гібридна війна носить форму найзвичайнісінького збройного конфлікту.

  І головне, що Турчинов це прекрасно знає, тому в лютому 2014 року голосував на засіданні РНБОУ за введення воєнного стану. А пізніше, наскільки я можу судити, кілька разів намагався повернути РНБОУ до розгляду цього питання.

  То з чим пов’язане нинішнє "прозріння", а точніше, політична активність у формі "валяти дурня"? Невже з війною? Чи знову вибори?

  Оригінал тексту

  Теги : АТО Порошенко РНБО Олександр Турчинов вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів