Про ситуацію на митниці

  12 Травня, 2016 10:53
  За логікою жанру Насиров мав би тепер в Однокласниках чи Вконтакте запостити опитування "Друзі, що порадите зробити з підлеглим, який в соцмережах пише, що не боїться відставки, і прозоро натякає на можливість відставки свого керівника?"

  Далі йому потрібно звільнити Марушевську (ну, там за порушення субординації, ще за зрив плану реалізації реформ митної служби; хоча насправді – немає значення за що – головне не признатися, що за три догани і фігові пости в ФБ). 

  Для Марушевської це не проблема, а лише трапмлін в політичній кар’єрі.

  Далі йому потрібно звільнити усіх начальників регіональних митниць, які підписали кляузу на Марушевську (теж за порушення субординації, бо вони захопилися настільки, що забули, що зробили те, в чому звинувачують Марушевську, – перевищили повноваження, даючи публічну оцінку непідлеглій колезі, а також у своїй кляузі жодного разу не згадали й не відзначили мудре керівництво і реформаторство Насирова на посаді). 

  Для них це не проблема, бо Насирова теж скоро звільнять, а кадрового непотребу у нас не буває, і за півроку їх усіх заберуть назад. З підвищенням.

  Далі йому потрібно подати у відставку, і написати книжку "Печальна і повчальна історія, як я хотів, а Марушевська не дала мені реформувати митницю".

  Для нього це не проблема, бо гонорар за такий бестселлер не в порівняння до злиденної зарплати держчиновника.

  Історія печальна. Але не повчальна. Всього лише повторення у вигляді фарсу історії про Ющенка і Тимошенко, які не любили один одного більше, ніж любили здоровий глузд.

  Оригінал тексту

  Теги : догана звільнення* соцмережі митниця Юлія Марушевська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів