Кролик з автоматом

  9 Жовтня, 2015 09:39
  Загалом, попри усі розмови, що між ними конфлікт, у них складається непоганий дует – кожен з двох не займається своєю справою

  Порошенко в Казахстані виконує прем’єрську роботу, обговорюючи якісь економічні, торговельні чи інфраструктурні проекти. 

  В той же час Яценюк в Києві спробував закріпачити народних депутатів, відібравши у них дипломатичні паспорти, якщо вони не голосуватимуть за якісь закони.

  Тут би Петру Олексійовичу повчитися у Арсенія Петровича. Ну, який арсенал публічних методів переконання у Петра Олексійовича? Та фактично лише два прийоми: закликати до єдності і відразу ж назвати незгодних з ним членів урядової коаліції ворогами та п’ятою колоною.

  А виявляється, є ще й паспортний спосіб!

  І як же просто – голосувати за закони потрібно не тому, що вони правильні, якісні, відповідають програмі коаліції, а тому, що можуть забрати паспорт.

  Але біда в тому, що Арсеній Петрович, політичне створіння зі світу економіки, цифр та статистики, очевидно не читав положення про дипломатичний та службовий паспорти. Навіть тоді, коли був міністром закордонних справ. Справа в тому, що це положення затверджене президентом і не відводить прем’єр-міністру України жодної ролі у видачі чи вилученні дипломатичних і службових паспортів, тим більше у народних депутатів. 

  Я, природно, розумію, що Арсеній Петрович пожартував (зрештою, чим йому ще зайнятися?). Тому спробую пожартувати і я.

  З такими успіхами і підходами, Арсенію Петровичу, можна не кулю в лоб, а дулю під ніс отримати.

  Оригінал тексту

  Теги : Порошенко Арсеній Яценюк дипломатичний паспорт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів