Голландія проти – що далі?

  7 Квiтня, 2016 11:27
  Так, православні, й інші достойні люди України! Словами того ж таки датського принца Гамлєта, з однойменного твору Подерв'янського "ітогі підведем"

  Нє, ясно, що підсумки ще має підвести їхній, голландський ЦВК, бо 32 плюс-мінус 3 означає від 29 до 35 (це явка).

  Про 29 говорити немає чого. Шкода, що так не буде. А ще більше шкода, що Україні "шари" не буває.

  Візьмемо найгірший з можливих варіантів 35 явка, 65 проти, ну і хтось там за.

  Що це означає?

  Для Брюсселя це означає знайти відповідь на питання, що легше – проігнорувати результати референдуму в якийсь спосіб, чи пояснити усьому світові, що для укладення договорів з ЄС іноземні партнери тепер мали би до початку переговорів з ЄК піти і вклонитися кожній голландській корові на референдумі?

  Голландський уряд шукає відповідь на питання, що легше: проігнорувати в якийсь спосіб (в пристойних домівках допускається формулювання «врахувати в якийсь не особливо обов'язковий спосіб») результати референдуму, чи виходити з угоди, яку вже підписали і навіть ратифікували?

  Все може бути не відразу, але щось підказує, що проігнорувати референдум в якийсь елегантний спосіб може виявитися легше для усіх.

  Організатори референдуму в Голландії інвестують в місцевих пабах чесно зароблені російські рублі і передають естафету натхненним організаторам референдуму про вихід з ЄС Великобританії (до речі, можливо, найсерйозніший наслідок референдуму в Голландії).

  Українці, по перше, спокійно продовжують виконувати угоду про асоціацію з ЄС (тепер не надто поспішаючи виконувати не особливо зрозумілі її моменти), а, по-друге, якщо не люблять ганьби, швиденько переобирають парламент і президента. Якщо гроші люблять більше, ніж не люблять ганьбу, то продовжують розтирати соплі про те, що офшори – це добре, а вибори – це погано.

  Одним словом, за іншим влучним висловом Подерв'янського "на....й песимізм" – роботи багато у всіх.

  Оригінал тексту

  Теги : Євросоюз референдум Єврокомісія Брюссель нідерланди перевибори Угода про асоціацію з ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів