Про "антиантикорупціонерів" від "Народного фронту" та їхні декларації

  5 Квiтня, 2018 13:07
  Єдиний позитив від е-декларування "антикорупційників" – це можливість подивитись декларації тих, кого "Народний фронт" прикормив для дискредитаційних кампаній – ГО "Національний інтерес"

  Про їх голову Василя Апасова, я вже писав – 1,8 млн готівки, новенька кіа спортедж за 630 тис грн. В дружини новий Рав4, в обох по квартирі. Апасов також входить до громадської ради при Державному бюро розслідувань, і його пов'язують з головним військовим відморозком, перепрошую, прокурором Матіосом.

  Інший член правління "Націнтересу" – ПІВЕНЬ Ігор Вікторович. По-перше, він забув вказати в декларації, що власне є членом Правління НацІнтересу. Також він бомж, користується тільки громадським транспортом і всі його доходи за рік це 29 тис грн пенсії. Але при цьому в нього – 50 тис доларів готівкою вдома :)

  Третій член правління Націнтересу ПРИСЯЖНЮК Дмитро Володимирович просто вирішив не подавати е-декларацію. І хоча згідно законодавства він підпадає під вимогу декларування, але Дмитро Володимирович вирішив що він краще відсидить 2 роки чи отримає 51 тис грн штрафу)

  Отакі вони – антиантикорупціонери :) 

  Оскільки я вирішив детально слідкувати за діяльністю фейкових ГО, які створює влада, бо вони дискредитують саме поняття громадянського суспільства, то мене тепер можна називати – АнтиАнтиАнтикорупціонер :)

  Оригінал тексту

  Теги : корупція Народний Фронт Василь Апасов ГО "Національний інтерес"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів