"Народний фронт" хоче захопити космос

  19 Червня, 2017 12:06
  Більшість кандидатів на посаду керівника Державного космічного агентства так чи інакше пов’язані з політсилою Яценюка.

  Україна одна з небагатьох космічних держав світу. Опікується питаннями наших космічних ракет і деталей – Державне космічне агентство. І буквально завтра, 20 червня відбудеться конкурс на керівника цієї установи. Проте ЗМІ чомусь оминають цю тему, і не аналізують претендентів.

  Щоб хоч якось виправити цю ситуацію, довелось промоніторити інформацію про кандидатів з відкритих джерел. Це дозволило з’ясувати, що з 10 претендентів щонайменше троє прямо пов’язані з партією «Народний Фронт» і ще двоє призначались на високі посади за часів прем’єрства Арсенія Яценюка. Серед інших бажаючих кандидат в депутати від «Свободи», екс-нардеп від «УДАРу» та мажоритарних з Чернігівщини. Лише двоє претендентів не мають політичного бекграунду, прив’язки до «Народного фронту» та працювали за «космічним профілем».

  1. Гурак Денис, Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності ДК «Укроборонпром». Довгий час головою наглядової ради «Укроборонпрому» був заступник голови фракції «НарФронту» Сергій Пашинський. В ЗМІ безліч матеріалів про вплив цього нардепа на призначення людей у відомстві.
  2. Сабадош Любомир, еск-помічник Арсенія Яценюка, та діючий помічник заступника голови фракції «НарФронт» Андрія Тетерука.
  3. Радченко Юрій, В.о. Голови Державного космічного агентства України. До призначення в.о. був членом ради директорів в «Укроборонпромі».
  4. Голуб Олександр, Перший заступник Голови Державного космічного агентства України. Балотувався в народні депутати у 2014 році, як самовисуванець по одномандатному округу в Харківській області. Набрав менше тисячі голосів. Був призначений керівником Державного космічного агентства за часів прем’єрства Арсенія Яценюка. Голова наглядової ради «Київського радіозаводу».
  5. Боровик Валерій, Голова правління Альянсу "Нова енергія України", у 2012 році балотувався в народні депутати від ВО «Свобода» по одномандатному округу в Чернігівській області. Зайняв друге місце.
  6. Колесник Андрій, єдина інформація в ЗМІ – інтерв’ю для idealist.media, де кандидат титрований як експерт з аерокосмічної сфери.
  7. Капштик Сергій, Помічник начальника Національного Центру управління та випробувань космічних засобів. За часів прем’єра Арсенія Яценюка призначався на посаду першого заступника голови Державного космічного агентства.
  8. Дягтяренко Павло, Головний конструктор та начальник конструкторського бюро з системного проектування ракет та ракетних комплексів ДП КБ «Південне». В мережі можна знайти профільні статті авторства цього кандидата по аерокосмічній галузі.
  9. Раупов Рустам, колишній народний депутат від партії «УДАР Віталія Кличка». Фахівець з маркетингу.
  10. Петров Олег, Голова правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» (на громадських засадах). Народний депутат України 3 та 4 скликань. Член Народно-демократичної партії.

  Лишається сподіватись, що увага ЗМІ до цього конкурсу не дозволить перетворити його на черговий політичний розподіл посад та за український космос буде призначено відповідати людину, яка має довід і не залежить від своїх політичних босів.

  Теги : Арсеній Яценюк Укроборонпром Віталій Кличко Свобода конкурс сергій пашинський Народний Фронт партія УДАР державне космічне агентство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів